سلام به دوستای خوبم و شما دوست عزیزی که به این پادکست گوش میدین

صبح یکشنبه تون بخیر! امروز، ۱ مرداد ۹۶، من هما پورمحمدی هستم و شما اولین قسمت پادکست سفرنامه ی کسب و کار من رو می شنوین.

در سری پادکست های سفرنامه ی کسب و کار من، قراره داستان توسعه ی روز به روز یک پروژه آی تی رو با شما در میون بذارم که به تازگی شروع شده و در قالب این داستان، اتفاقا و تجربه هایی که هر روز در طی دوران کاریم باهاشون مواجه می‌شم رو با شما در میون بذارم. پس در ادامه با من همراه باشین…

خب اول از همه، توی این بخش مقدمه، می خوام بگم داستان این پادکست ها از کجا شروع شد؛ همونطوری که میدونم الان بعضی از مخاطبا و مربیای عزیزم در جریان هستن خیلی وقته که این مباحث رو به صورت دورادور یا انفرادی با عزیزان در میون می ذارم و با هم تبادل نظر می‌کنیم. همینجا جا داره از همه ی دوستان با تجربه ای که از نصیحتای ارزشمندشون استفاده کردم تشکر کنم.

باید بگم دلیل اصلی انتشار این پادکست ها به اشتراک گذاشتن این تجربه ها و چالش ها با دایره ی ارتباطی بزرگتری از افرادیه که شاید از نزدیک با هم در ارتباط نیستیم و همچنان دوست داریم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم یا حتی خیلی بهتر از این، شاید شما دوست داشته باشین در این مباحث شرکت کنین و شبکه ی ارتباطی مون رو گسترش بدیم.

اگه از این دسته افراد هستین، حتما از طریق راه های ارتباطی لینکدین و کانال تلگرام من به آدرس homa.pourmohammadi و شبکه های اجتماعی یا وب سایت من به آدرس pourmohammadi.com با من در تماس باشید. پیشاپیش از همه نظرات و پیشنهاداتتون استقبال می‌کنم پس اگه مطلب یا تجربه ای برای گفتن دارین شنیدنش رو از من و دوستان دیگه دریغ نکنین.

از صمیم قلبم روز خوب و هفته ی پرباری رو براتون آرزو می کنم و امیدوارم در هر کسب و کار و زمینه ای که فعال هستین شاد و موفق باشین.